פסיכולוגית קלינית מומחית תמר זהבי, טיפול פסיכולוגי למבוגרים.

כלים טיפוליים

שיטת אימגו שיטת אימגו - שיטת האימגו (אימגו-הדימוי המופנם), הנהוגה כיום בטיפול זוגי, מלמדת את בני הזוג להיות מאמני הזוגיות של עצמם. הנחת המוצא היא שיצירת המרחב הנחוץ לדיאלוג פתוח מותנית בהתפתחות אישית, שתושג רק על-ידי הקשבה אמפתית והיענות לצורכי האחר.

EMDR EMDR (ראשי תיבות של - Eye Movement Desensitization and Reprocessing) - הקהית זיכרונות ועיבודם מחדש באמצעות תנועות עיניים, היא שיטה פסיכותרפויטית לטיפול בהפרעת דחק פוסט טראומתית (PTSD) ובבעיות נפשיות אחרות. בתהליך הטיפול נעשה שימוש בתנועת עיניים הדומה לזו המתרחשת באופן טבעי בשינה. ניתן להיעזר ב-EMDR לשם התמודדות עם מגוון חרדות ומצבים מעוררי חרדה, כמו גם לשם עידוד יצירתיות, פתרון בעיות והשגת יעדים, חיזוק הערכה עצמית והעצמה.

דמיון מודרך דמיון מודרך - הוא שילוב של טכניקות הירגעות והרפיה. השיטה משתמשת בדמיון כדי להעלות מחשבות לא מודעות באופן אסוציאטיבי וכדי לתרגל את שליטת המוח על תפקודים גופניים ונפשיים.

קלפים טיפוליים קלפים טיפוליים - הקלפים מאפשרים עבודה בכל רמות התודעה והרגש. הם מעלים אמונות ומחשבות שליליות מודחקות אל המודע, מסייעים לפתח תקשורת, קשב ויכולת ביטוי ומקדמים את התהליך הטיפולי תוך התנסות במשחק וחוויה ייחודית.

פסיכודרמה פסיכודרמה - אחת משיטות הטיפול בהבעה, יצירה ומשחק. השיטה מבוססת על ההנחה שבכולנו כוח ספונטני ליצור, לשנות ולהמציא תגובה הולמת למצב חדש ותגובה חדשה למצב מוכר. הטיפול משלב משחקי תפקידים, חיפוש חלופות והתנסות בעמדות חדשות, סימולציות וחשיפות לאפשרויות פעולה נוספות.

ייעוץ פסיכולוגי
במסגרת האתר לא אוכל לענות על כל השאלות המתעוררות בעת התלבטות לגבי טיפול פסיכולוגי. לכן, אני מזמינה אתכם ליצור עימי קשר טלפוני ואסייע בכל שאלה.

פסיכולוגית במושב תימורים.
טלפון: 08-8602616.
פסיכולוגית בתל אביב.
טלפון: 03-6479153.