פסיכולוגית קלינית מומחית תמר זהבי, טיפול פסיכולוגי באמצעות דמיון מודרך למבוגרים.

דמיון מודרך

לדמיון כוח מרפא

דמיון מודרך הוא שילוב של טכניקות הירגעות, הרפיה וסימולציות בדמיון (חשיפות), המבוסס על ההנחה כי לדמיון הכוח לרפא, ליצור, לשנות ולגלות דרכים נסתרות מהמודע. השיטה משתמשת בדמיון כדי להעלות מחשבות לא מודעות באופן אסוציאטיבי וכדי לתרגל את שליטת המוח על תפקודים גופניים ונפשיים. במצבים של התלבטויות ללא מוצא נראה לעין, ניתן ליצור קשר, באמצעות דמיון מודרך, עם "המדריך הפנימי" ולהיעזר בתובנותיו.

דמיון מודרך מסייע מאוד גם בתהליכי גמילה מהתמכרויות ומהרגלים לא רצויים כמו עישון, אכילה מופרזת, כסיסת ציפורניים, תלישת שיער
(טריכוטילומניה) ועוד. הוא מסייע בחשיפת הצרכים הלא מודעים שההתמכרות ממלאה, ביצירת דימוי חזק ויציב של "אני חופשי מהתמכרות", בחיזוק, בהעצמה ובמיקוד הכוחות, בהקלת תסמיני גמילה ובהקניית הרגלים חלופיים רצויים.
שינויים אפשריים נוספים הם: התגברות על חרדות, חסימות ועכבות, עידוד יצירתיות, שיפור הרגלי למידה, הפחתת מתח והפרעות שינה והקלת רגשות מכאיבים כמו דיכאון וכעס, בושה וקנאה.

ייעוץ פסיכולוגי
במסגרת האתר לא אוכל לענות על כל השאלות המתעוררות בעת התלבטות לגבי טיפול פסיכולוגי. לכן, אני מזמינה אתכם ליצור עימי קשר טלפוני ואסייע בכל שאלה.

דמיון מודרך במושב תימורים.
טלפון: 08-8602616.
דמיון מודרך בתל אביב.
טלפון: 03-6479153.